De residentie Les Restanques du Golfe de Saint-Tropez-maeva Beginkijkt uit op de gehele mediterrane baai met een uitzonderlijke omgeving. U wordt verleid door dit aangelegde landgoed van 25 hectare met het omheinde park bewaakt. U kunt het Provençaalse dorp Grimaud bezoeken en wandelen rond de mythische stad Saint-Tropez.
Op 3 km vindt u een strand zand. Om volledig te genieten van uw verblijf, een auto is sterk aanbevolen.
Geniet van uw verblijf in Les Restanques om de prachtige wandelingen rond te ontdekken:- Cross Valmer, Grimaud, Ramatuelle en haar tentoonstellingen.
- Het dorp van de Tour Plan, ideaal voor een nachtwandeling en waarom niet, een diner in het restaurant of een ijsje onderweg.
- Even verder, de Lavandou met zijn prachtige ruime strand en kristalhelder water.
- Luna Park's carnaval en Grimaud's haven zijn niet te missen!
Maeva Huisaccommodatie is volledig uitgeruste accommodatie met individuen gelegen in residenties.
U zult genieten van de voordelen van een residentie Pierre & Vacances en à la carte diensten volgens uw wensen.Recreatie ter plaatse (sommige extra):- Een wateroppervlakte van 1600m2 met 2 zwembaden (1 golfbad met glijbanen + 1 verwarmd zwembad). Let op: een extra zwembad is gewijd aan reizigers die in villa's verblijven.
- Opening van het verwarmde zwembad La Calade vanaf 1 april 2026.
- Opening van de waterruimte vanaf 4 mei 2026.
Begin van de golven vanaf 1 juni 2026. - 3 tennisbanen
- Petanque, tafeltennis, volleybal, speeltuin voor kinderen
- 2 beachvolleybal partijen toegankelijk voor alle, multi-sport terrein
- Mogelijkheid om fietsen te huren (alleen in de zomer)
ANIMATIES:3 avonden per week / gratis behalve ter plaatse informatie als partners van 05/07 tot 29/08
Sportactiviteiten het hele seizoen / gratis (petanque, olympiades, abdos feesten ...)