Lot Vacansoleil

Campings in Lot

Camping Lot

De perfecte plaats voor uw gezinsvakantie op de camping? Lot! Deze regio ligt midden in de authentieke natuur van Frankrijk. Met zijn groene valleien, schilderachtige dorpen, kabbelende rivieren en prachtige Middeleeuwse plaatsen. Een fantastische plek voor uw campingvakantie in Frankrijk! Bewonder Puy-l’Eveque én Rocamadour, een plaats die tegen een steile klif is gebouwd. Bezoek de wijngaarden van Cahors, bekend om zijn Malbec-druiven. Wandel door het magische natuurpark van Causses de Quercy. En trotseer het water van de rivier de Lot in een kano of kajak. De Lot heeft van alles voor uw campingvakantie in petto.

Lees verder
Kies uit 3 campings in Lot bij Vacansoleil

Uitgebreid zoeken:

Camping Les Trois Sources

Calviac - Lot - Frankrijk

Vriendelijke familiecamping, mooie faciliteiten en een gezellige sfeer. Zwembaden met glijbanen, sport/spel voor alle leeftijden. Prachtige natuur, dichtbij de gorges van de Cère.

Camping Domaine Duravel

Duravel - Lot - Frankrijk

Eén van de mooiste plekjes langs de Lot, dichtbij het kasteel van Bonaguil. Ideaal startpunt voor een wandel- of kanotocht. Mooie zwembaden, elke avond professionele animatie.

Camping L'Evasion

Puy-l'Évêque - Lot - Frankrijk

Kleinschalige camping. Het échte kamperen. Hier geniet u op schaduwrijke plaatsen, van een zalig zwembad en van het relaxte sfeertje. Mooi gelegen in de schitterende omgeving van de Lot.

Campings in de Lot: bij rivieren & meren

Op welke camping in de Lot u ook zit: de rivier de Lot óf de Dordogne is in de buurt. En dáár moet u zijn voor de beste waterpret. Bij Cahors Plage kunt u veilig – onder toezicht – zwemmen in de Lot. Hier zijn ook allerlei faciliteiten om er een compleet zwemuitje van te maken. Het meer Lac Vert in Catus? Dat is een topplekje voor families. U treft er schaduw, gras om op te liggen en een speeltuintje, basketbal- en voetbalveldje voor uw kinderen. Gaat u naar Caix Base Nautique in Luzech? Huur dan eens een bootje of kano. Of spring in het water en geniet vervolgens van een lunch op het terrasje dat hier ligt. Verder in het noorden ligt de rivier de Dordogne met daaraan het meer van Tauriac. Daar is het heerlijk relaxen en zwemmen. Kinderen sjezen van de waterglijbanen en dollen in de speeltuin. Dorst? Neem er fijn plaats aan de bar of in een restaurantje.

Eropuit vanaf uw camping in de Lot

De Lot heeft een super landschap. En dat leent zich uitstekend voor activiteiten in de buitenlucht vanaf uw camping in de Lot. Fiets bijvoorbeeld over de Véloroute, langs de rivier de Lot, van uw camping in de Lot tót aan de wijngaarden van Château Eugénie in Les Hautes-Rivières. Maak een wandel- of paardrijtocht door het magische natuurpark van Causses de Quercy. Mountainbike door het bos van Grésigne en spot tijdens uw tour wellicht herten, varkens, een arend of een specht. Stap aan boord van een boot, op de rivier de Lot. Of kajak zelf door de vallei. Gooi uw hengel uit bij Puy-l’Évêque en in Ségala. Wilt u in een droomomgeving kanoën? Dan gaat u naar het noorden, naar Montvalent of Pinsac. Wauw, hier peddelt u door een sprookjesomgeving, met steile kliffen, pittoreske dorpjes en opvallende kastelen. Aanrader!

Ga naar de mooiste steden

In de buurt van uw camping in de Lot ligt het Middeleeuwse Cahors. Wandel door de smalle, oude straatjes, langs vakwerkhuizen en bewonder zowel de Gotische kathedraal van Saint Étienne als de 14e-eeuwse brug Pont Valentré. Ontspan vervolgens aan de rivier met een lunch, terwijl u geniet van het uitzicht. Een andere mooie stad voor een dagje uit? Agen, in Lot-et-Garonne. Daar zijn de belangrijkste bezienswaardigheden het kunstmuseum Musée des Beaux-Arts en de kleurrijke 19e-eeuwse muurschilderingen van de Saint-Caprais-kathedraal. Lunchen op een schitterend uitnodigend plein? Op naar Montauban! Adem de sfeer in en maak foto’s van het Palais épiscopal de Montauban en de Eglise Saint-Jacques. En dan weer heerlijk verder slenteren, over de oever langs de rivier de Tarn. Wilt u sightseeing combineren met shopping? Kies dan voor een bezoek aan Sarlat-la-Canéda als uitstapje vanaf uw camping in de Lot. Deze stad ligt in de Dordogne en heeft een aantal populaire markten om lekker te snuffelen!

Andere tips voor uw campingvakantie in de Lot

Dicht bij uw camping in de Lot vindt u een aantal magische plaatsen om bekijken. Zoals het Middeleeuwse Saint-Cirq-Lapopie, dat een plekje heeft gekregen op de lijst met mooiste dorpen van Frankrijk. Saint-Cirq-Lapopie is gebouwd tegen een klif, op ongeveer 100 meter boven de rivier de lot. Wauw, sprookjesachtig! Een grot van binnen bekijken? 2 tips: Le Gouffre de Padirac met ondergrondse meren en stalactieten, en Grotte du Pech-Merle in Cabrerets met indrukwekkende, prehistorische grotschilderingen. Voor een duik in de geschiedenis en kunstwereld bezoekt u Figeac. Ga naar het Champollion-museum, geweid aan de geschiedenis van het geschrift en Jean-François Champollion, een taalkundige die Egyptische hiëroglyfen ontcijferde. Voor die perfecte foto om naar huis te sturen gaat u naar Rocamadour. Die plaats ligt super dicht bij uw camping in de Lot en is dé must voor uw vakantie. Beklim de treden van de imposante Grand Escalier, naar de 15e-eeuwse Chapelle Notre-Dame... Wederom zo’n sprookjesachtig plekje in de Lot!