Deze Vacansoleil website maakt gebruik van cookies om het bezoek op onze website persoonlijk en gemakkelijk te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen internetgedrag binnen en daarbuiten verzamelen. Op deze manier passen wij onze uitingen aan naar jouw interesses. U gaat akkoord met onze cookies als u deze website blijft gebruiken. Wilt u uw voorkeuren aanpassen kijk dan op onze cookiepagina

Vacansoleil Logo
France Lot

Camping Lot

Campings in Lot

De perfecte plaats voor uw gezinsvakantie op de camping? Lot! Deze regio ligt midden in de authentieke natuur van Frankrijk. Met zijn groene valleien, schilderachtige dorpen, kabbelende rivieren en prachtige Middeleeuwse plaatsen. Een fantastische plek voor uw campingvakantie in Frankrijk! Bewonder Puy-l’Eveque én Rocamadour, een plaats die tegen een steile klif is gebouwd. Bezoek de wijngaarden van Cahors, bekend om zijn Malbec-druiven. Wandel door het magische natuurpark van Causses de Quercy. En trotseer het water van de rivier de Lot in een kano of kajak. De Lot heeft van alles voor uw campingvakantie in petto.

Lees verder

Waar wilt u naartoe?
Wanneer?
Met wie?
Welke accommodatie?
, hier peddelt u door een sprookjesomgeving, met steile kliffen, pittoreske dorpjes en opvallende kastelen. Aanrader!

Ga naar de mooiste steden

In de buurt van uw camping in de Lot ligt het Middeleeuwse Cahors. Wandel door de smalle, oude straatjes, langs vakwerkhuizen en bewonder zowel de Gotische kathedraal van Saint Étienne als de 14e-eeuwse brug Pont Valentré. Ontspan vervolgens aan de rivier met een lunch, terwijl u geniet van het uitzicht. Een andere mooie stad voor een dagje uit? Agen, in Lot-et-Garonne. Daar zijn de belangrijkste bezienswaardigheden het kunstmuseum Musée des Beaux-Arts en de kleurrijke 19e-eeuwse muurschilderingen van de Saint-Caprais-kathedraal. Lunchen op een schitterend uitnodigend plein? Op naar Montauban! Adem de sfeer in en maak foto’s van het Palais épiscopal de Montauban en de Eglise Saint-Jacques. En dan weer heerlijk verder slenteren, over de oever langs de rivier de Tarn. Wilt u sightseeing combineren met shopping? Kies dan voor een bezoek aan Sarlat-la-Canéda als uitstapje vanaf uw camping in de Lot. Deze stad ligt in de Dordogne en heeft een aantal populaire markten om lekker te snuffelen!

Andere tips voor uw campingvakantie in de Lot

Dicht bij uw camping in de Lot vindt u een aantal magische plaatsen om bekijken. Zoals het Middeleeuwse Saint-Cirq-Lapopie, dat een plekje heeft gekregen op de lijst met mooiste dorpen van Frankrijk. Saint-Cirq-Lapopie is gebouwd tegen een klif, op ongeveer 100 meter boven de rivier de lot. Wauw, sprookjesachtig! Een grot van binnen bekijken? 2 tips: Le Gouffre de Padirac met ondergrondse meren en stalactieten, en Grotte du Pech-Merle in Cabrerets met indrukwekkende, prehistorische grotschilderingen. Voor een duik in de geschiedenis en kunstwereld bezoekt u Figeac. Ga naar het Champollion-museum, geweid aan de geschiedenis van het geschrift en Jean-François Champollion, een taalkundige die Egyptische hiëroglyfen ontcijferde. Voor die perfecte foto om naar huis te sturen gaat u naar Rocamadour. Die plaats ligt super dicht bij uw camping in de Lot en is dé must voor uw vakantie. Beklim de treden van de imposante Grand Escalier, naar de 15e-eeuwse Chapelle Notre-Dame... Wederom zo’n sprookjesachtig plekje in de Lot!

Bekijk ook onze andere campingopties in Frankrijk

Vacansoleil biedt meer dan 200 campings aan in Frankrijk. Het kan dus bijna niet dat er niks voor jou tussen zit. Bekijk het volledige aanbod de

pagina.

De getoonde prijzen zijn de prijzen van dit moment. Prijzen zijn altijd onder voorbehoud van wijzigingen. Wil je zeker zijn van de getoonde prijs? Boek dan nu. De prijs kan dan niet meer wijzigen. De actuele kortingen en/of gratis nachten zijn in deze prijs verwerkt. De getoonde prijzen zijn inclusief BTW. Hierbij komen de reserveringskosten (€ 25,-) en eventuele kosten ter plaatse die afhankelijk zijn van je reisgezelschap (zoals lokale belastingen). De getoonde prijzen voor staanplaatsen zijn altijd gebaseerd op een verblijf van 2 personen (ook als je bij ‘reisgezelschap’ meerdere personen hebt ingevuld). Deze prijs is namelijk deels afhankelijk van de leeftijden van je reisgezelschap. Het totaalbedrag voor je vakantie, inclusief BTW, zie je in het reserveringsoverzicht van je boeking voordat je tot definitief boeken overgaat.