Saint Colombe - Parcel Tiny House

Saint Colombe - Parcel Tiny House

Verfijn je zoekopdracht

Reizigers
Voeg reisgenoten toe
Volwassenen 13 jaar en ouder
Kinderen van 3 tot 12 jaar
Baby's van 0 tot 2 jaar
Filter

Resultaten filteren

{{filterSelected.length}}
Sorteer op:
Volwassenen 13 jaar en ouder
Kinderen van 3 tot 12 jaar
Baby's van 0 tot 2 jaar

{{compteurFiltreCategorie(index)}}
Beperkte beschikbaarheid
{{pctDispo}}
Zeer populaire bestemming
0 personen hebben deze week geboekt
Stijgende prijzenBoek voordat de prijzen stijgen

Accommodaties die passen bij je selectie

In de periode van tot

Accommodatiegegevens

-{{pourcentage}}% {{barrePrice}}€ {{finalPrice}}€/pers.
Deze accommodatie is niet beschikbaar op uw data. Probeer andere data of blijf zoeken naar accommodatie.

Une formule ski ?

De voordelen van het vakantieverblijf

  • Huisdieren toegestaan (tegen betaling)

Beschrijving van de woning

  • Landelijk genieten vlak bij Parijs
  • Weilanden, koeien, ademruimte
  • Het goede leven (met een kaasplankje)
Even ontsnappen aan de drukte, zonder ver te reizen? Op slechts 1 uur en 15 minuten van Parijs verblijf je midden op het platteland, omringd door uitgestrekte velden en rustig grazende koeien. Hier vertraag je vanzelf. Je kijkt uit over de weilanden, haalt diep adem en geniet van het goede leven. Simpel, puur en precies wat je nodig hebt.

Kaasplankje op schoot, zon die langzaam zakt, koeien als achtergronddecor... genieten kan zo simpel zijn.

Waarom je hier wilt zijn
  • Je bezoekt het indrukwekkende Château de Fontainebleau, vlakbij
  • Je proeft lokale kazen, met een heerlijke biologische brie als hoogtepunt
  • Je komt helemaal tot rust, met uitzicht op de velden en de koeien
Geef je verblijf extra peper en zout
Geef je verblijf een culinaire upgrade met lokale producten (te reserveren bij boeking en ter plaatse te betalen, afhankelijk van beschikbaarheid):
  • Lokaal ontbijt – €15 p.p. (biologisch brood, boerderijboter, jam, skyr en lokaal fruitsap)
  • Borrelplank – €18 voor 2 (boerenkaas, lokale terrine en vers brood)
  • Apéro dinatoire – €42 voor 2 (charcuterie, kazen van de boerderij, terrine, biologisch dorpsbrood, courgettepickles, chips en een dessert van de boerderij)
Wat is een Tiny House?
Een tiny house is een compacte, duurzame woning die van alle gemakken is voorzien. Slim ingericht, sfeervol en midden in de natuur. Hier draait alles om vertragen. Minder haast, meer aandacht. Voor je omgeving, voor elkaar, voor het moment. Perfect voor een ontspannen weekend weg, een romantisch verblijf of een paar dagen opladen in het groen.

Faciliteiten

Activiteiten
  • Belevingsfactor : Rustig en toch vlak bij de bewoonde wereld
Beschikbare diensten en faciliteiten
  • Barbecue : Brasero beschikbaar
  • Dekens
  • Kinderbed : op verzoek
  • Beddengoed : Inclusief
  • Handdoeken : Inclusief
  • Opgemaakte bedden bij aankomst : Inclusief
  • Eindschoonmaak : Inclusief
  • Ontbijt : Ontbijt met lokale producten (€15 per volwassene en €7,50 per kind), met biologisch brood, boter, jam, granola, skyr, boerderijkaas en lokaal fruitsap.
Locatie
  • Afstand tot een grote stad : 90 km van Parijs
  • Dichtbij vliegveld : Charles de Gaulle International Airport #DGC (93,5 km), Luchthaven Paris Orly #ORY (107,0 km)
Overige informatie
  • Extra kosten : Aperitief Keuze uit een apéroplank voor twee (€18) met boerenkazen, lokale terrine en brood, of een uitgebreid apéro diner voor twee (€42) met charcuterie, kazen, spreads, chips en een dessert van de boerderij. Winteravonden Raclette voor twee (€12), beschikbaar van oktober tot eind maart. Inclusief raclette-set en gesneden kaas (keuze bij reservering doorgeven). Drankjes Biologische wijn (€8 per fles), lokaal bier (€4 voor 33 cl, €6 voor 75 cl) en mousserende sappen zoals appel (€5,50) of rabarber (€7). Activiteiten & comfort Meewerken op de boerderij (€10 p.p.) met uitleg, melken en proeven van verse melk (ochtend of namiddag). Kampvuurpakket (€15) voor een gezellige avond bij het vuur (hout en aanmaak inbegrepen).
  • Huisdieren toegestaan (tegen betaling) : Uitsluitend honden toegestaan - 25€/verblijf
  • Bosrijke omgeving

Algemene informatie

Adres:

28 Rue Sainte-Colombe

77320 ST MARS VIEUX MAISONS

route
Met de auto Vanaf Parijs, neem ongeveer 1u30 (ongeveer 85 km) via de A4 of de N4. Gebruik apps als ViaMichelin of Mappy om uw route te plannen op basis van verkeer en wegvoorkeuren.?

Met de trein + bus Saint-Mars-Vieux-Maisons heeft geen SNCF-station. Voor het openbaar vervoer zijn twee opties:
  • Optie 1: Door Coulombiers
Neem een trein vanuit Parijs Gare de l'Est naar Coulommiers lijn P du Transilien.
Neem in Coulummies een lokale bus (bijvoorbeeld lijn 10) richting Saint-Mars-Vieux-Maisons.
  • Optie 2: Door La Ferté-sous-Jouarre
Neem een trein vanuit Parijs Gare de l'Est naar La Ferté-sous-Jouarre lijn P du Transilien.
Vanaf daar, neem een regionale bus (bijv. lijn 34) naar Saint-Mars-Vieux-Maisons.

Openingstijden:

15:00-23:00
+3227900304
Ma t/m vrij 9.00 - 19.00
Zaterdag: 10.00 - 18:00
Zondag: gesloten
f