Camping Paradis - Le Grand R 4 Sterren

Verfijn je zoekopdracht

Reizigers
Voeg reisgenoten toe
Volwassenen 13 jaar en ouder
Kinderen van 3 tot 12 jaar
Baby's van 0 tot 2 jaar
Filter

Resultaten filteren

{{filterSelected.length}}
Sorteer op:
Volwassenen 13 jaar en ouder
Kinderen van 3 tot 12 jaar
Baby's van 0 tot 2 jaar

{{compteurFiltreCategorie(index)}}
Beperkte beschikbaarheid
{{pctDispo}}
Zeer populaire bestemming
0 personen hebben deze week geboekt
Stijgende prijzenBoek voordat de prijzen stijgen

Accommodaties die passen bij je selectie

Accommodatiegegevens

-{{pourcentage}}% {{barrePrice}}€ {{finalPrice}}€/pers.
Deze accommodatie is niet beschikbaar op uw data. Probeer andere data of blijf zoeken naar accommodatie.

Une formule ski ?

Beschrijving van de camping

Camping Paradis le Grand R verwelkomt u op een warme en vriendelijke plek 100m van het strand, aan de Atlantische kust bij de badplaats Les Sables d'Olonne, bekend om de beroemde start van de Vendée Globe. Binnen deze camping geniet u van een prachtig verwarmd en overdekt zwembad, afhankelijk van het weer. Het strand ligt op 100m van 15 juni tot 15 september.

Veel activiteiten worden aangeboden aan u tijdens uw verblijf: multi-sport terrein, petanque toernooien, spier wakker worden, dansavonden, karaoke, thema-avond... In de omgeving ontdek de 13 km wandelwegen die de Fautois-weg, gelegen in het bos, op de Lay, langs het strand en een uitgebreid netwerk van bijna 1000 km uitstekende fietsroutes, verspreid over het hele departement.

Op het terrein zult u genieten van een bar en snack in juli / augustus, een vers brood borg en WIFI toegang betaald op de hele camping, van opening tot sluiting.



Sport en speeltuin
Sport
  • Wandelen, Buiten het pand, 0.1km
  • Rijstal, Buiten de inrichting
  • Petanque, Ter plaatse, Het hele seizoen geopend, Gratis
  • Fietspad, Buiten het hotel, 0,1km
  • Basketbalveld, Het hele seizoen geopend, gratis
  • Volleybalveld, Het hele seizoen geopend, gratis
  • Voetbalveld, Ter plaatse, Het hele seizoen geopend, Gratis
  • Tafeltennis, Ter plaatse, Het hele seizoen geopend, Gratis
Omschrijving
  • Tafeltennis racket lening, petanque ballen
Vermaak
  • Vissen, Buiten het hotel, 0,1 km
Spellen
  • Trampoline, Ter plaatse, Het hele seizoen geopend, Gratis
  • Kinderspeelplaats, Ter plaatse. Het hele seizoen geopend, gratis
  • Opblaasbare structuur, Ter plaatse, Het hele seizoen geopend, Gratis
  • Arcade Hall, Ter plaatse, Open het hele seizoen, Betalen

Handel
Restaurants
  • Snack bar, geopend in juli en augustus
  • Buiten de inrichting
  • Bar, Ter plaatse, geopend van 15 april tot 20 september
Winkels
  • Levensmiddelenwinkel, het hele seizoen geopend
  • Bakery, Buiten de inrichting
  • Markt Buiten de inrichting
  • Broodschuur, Ter plaatse, Open het hele seizoen

Oprichting
Situatie
  • Toegang tot 100m van het strand (toegankelijk van 15 juni tot 15 september), Familiecamping, Overdekt en verwarmd zwembad, Bronze202020 Or2021 Bronze2022 Bronze2023 Bronze2024
Overige informatie
  • Camping Paradis, 165 standplaatsen, 140 accommodatie, 25 standplaatsen naakt

Zwembad en waterspelen
Voorzieningen aan het zwembad
  • Parasols, Gratis ligstoelen
Pool
  • Overdekt zwembad, Verwarming, Zwembad zonder toezicht, Geopend van 4 april tot 30 september, 0 glijbaan, Met kinderbad, Van 10:00 tot 19:00, Gratis, Zwembad van 200m2
Aquatische speeltuin
  • Interieur, onbewaakt, PATAUGEOUIRE, vrij
Nuttige informatie
  • Het zwembad bestaat uit een groot zwembad van 200m2 dat is overdekt en verwarmd, toegankelijk met armband, geen zwemmen supervisor, bad shorts verboden evenals ballonnen behalve tijdens animatie.
Waterlichamen
  • Zee, Zandstrand, 0km, Directe toegang
  • Rivier, 0km, Directe toegang

Gebeurtenissen
Gebeurtenissen
  • Kinderclub, Open juli en augustus, 10:00 tot 12:00, Gratis, Frans, 6 tot 12 jaar oud
  • Tienerclub, geopend in juli en augustus, gratis
  • Familie entertainment, Open in juli en augustus, Gratis, entertainment zal komen tot de avonden met Karaoke, lotto, dansavonden, thema maaltijd
Omschrijving
  • Activiteiten tijdens schoolvakanties.

    * Overdag activiteiten: geniet van familie en intergenerationele activiteiten georganiseerd overdag om te genieten van de familie en de vriendelijke sfeer van Camping Paradis, animaties op het ritme van het seizoen en aangepast aan iedereen.
    * Avond entertainment: in juli/augustus, specifieke paradis camping activiteiten, met de Paradis des Stars tour van de 3e week van juli tot de laatste augustus, en de beroemde Fiesta Boom Boom
    * Kinderclub: voor de 6/12-jarigen in de lente en juli/augustus schoolvakanties, met de Piki Club, worden handmatige en sportieve activiteiten voor de jongste aangeboden door onze gastheren.

Nuttige informatie
Algemene informatie
  • Frans, Engels, Terras, Receptie, Souvenirwinkel, Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag, Zaterdag, Open van april tot september, Van 09:00 tot 18:30 Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag, Zaterdag, Open in juli en augustus, Van 09:00 tot 19:00, Open van april tot september, Van 07:30 tot 22:30, Niet-rokers etablissement, Elektrische autolader, Praktische informatieNieuwe plaatsen geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit, met gehandicapten sanitair, Buiten het etablissement, Onbeheerd, Gratis Ter plaatse, Onbeheerd, Compatibel met aanhangwagens, 1 plaats, Gratis Buiten het etablissement, Onbeheerd, Compatibel met aanhangwagens, 1 plaats, juli en augustus4,00 € per dag van april tot juni3,00 € per dag van september tot september3,00 € per dag
Toegang
  • Treinstation 25kmlCON, bus of taxi

Diensten
Verhuur en uitrusting
  • Standaardmotor, Het hele seizoen geopend, Ter plaatse, van april tot september15,00 € per volwassene per dag van april tot september57,00 € per volwassene per week van april tot september10,00 € per kind per dag van april tot september38,00 € per kind per week, Volwassen fiets, kinderfiets, kinderzitje en trailer, Bordspellen lening, Boekenlening, Collectieve barbecue
Diversen
  • Betalen, betalen Wifi, Alleen honden zijn toegestaan tegen een tarief van 1 per accommodatie, moeten worden gehouden aan de lijn, vaccinatie boek bijgewerkt en om te presenteren aan de receptie, categorie 1 en 2 uitgesloten. Prijs: € 3,50/dag april-mei-juni en september, 5,00€/dag juli en augustus.

    Wekelijkse huur:
    BBQ-gas: 15€
    Bladen 140x190cm: 15€
    Bladen 160x200cm: 17€
    Vellen 80x190cm: 10€

    Waterkoker klaar, haardroger, strijkijzer en strijkplank en stofzuiger in de kamer

    Gratis WiFi aan de bar, betaalde accommodatie en op de standplaatsen:
    1 dag: 4€, 3 dagen: 10€, 1 week: 15€, 2 weken: 25€
    , Goed, Vaatwasser, Toiletten, Gratis warme douche




Faciliteiten

Beschikbare diensten en faciliteiten
  • Eindschoonmaak
Locatie
  • Dichtbij vliegveld : Luchthaven Bordeaux-Mérignac #BOD (181,8 km)

Bereid je reis voor

Adres:

85460 LA FAUTE SUR MER

route

Het exacte adres en de contactgegevens ontvang je bij het boeken.

MET DE AUTO

U komt vanuit Zuid-Frankrijk (de A10),
neem de afrit La Rochelle (A837),
vervolgens de N137 richting La Rochelle,
in La Rochelle neemt u de afslag Lagord richting Marsilly en volgt u vervolgens de richting Luçon,
in Champagné les Marais richting Triaize en vervolgens l'Aiguillon sur mer,
je arriveert in La Faute sur mer.
geschatte tijd: 1H45m

U komt vanuit Noord-Frankrijk, vanuit Angers (de A11),
neem de A87 richting Cholet,
neem dan de afslag La Roche sur Yon Sud,
neem de richting La Tranche sur mer en vervolgens La Faute sur mer.
geschatte tijd: 1H56m

MET DE TREIN

U heeft toegang tot La Faute sur mer via de SNCF-lijn Nantes-Bordeaux via La Rochelle,

-stap uit bij station Luçon.
Je hebt nog 23 km te gaan.
Neem een bus via Sovetours.

-stap uit bij station La Roche sur Yon.
Je hebt nog 47 km te gaan.
Neem een bus via Sovetours.

MET HET VLIEGTUIG

Luchthaven Nantes. nantes.airport.fr

Luchthaven La Roche sur Yon - tel: 02 51 37 46 03

Luchthaven La Rochelle. larochelle.éroport.fr

AirFrance-vluchten. airfrance.fr

 
+3227900304
Ma t/m vrij 9.00 - 19.00
Zaterdag: 10.00 - 18:00
Zondag: gesloten