Over de camping
Camping Les Méditerrannées Charlemagne
Camping Les Méditerranées Charlemagne ligt slechts 200 meter van het strand en direct aan de kustweg naar het vlakbij gelegen centrum van Marseillan-Plage. Bij het zwembad bent u omringd door tropische palmbomen. In de luxe wellness hoort u enkel de waterval kletteren. Het strandzand is schoon. De mini- en tienerclubs zijn geopend. En de fietsen staan klaar bij de fietsverhuur. Ja, een paradijs voor een luie strandvakantie met leuke (fiets)tripjes in de nabije omgeving.
Aanbevolen door onze regiospecialist
"Camping Les Méditerranées Charlemagne is een tot in de puntjes verzorgd vakantieparadijs. Met veel amusement voor de kids en tieners, een eigen wellness en het zandstrand om de hoek."
De omgeving van Les Méditerrannées Charlemagne
Marseillan-Plage is niet het strand van Marseille. U vindt het tweehonderd kilometer verderop naar het westen. Vlak bij Agde en Béziers, en aan het begin van het smalle stuk land tussen het Bassin de Thau en de Middellandse Zee. Wilt u een dag iets anders dan luieren op het strand? Verken dan die mooie, veelzijdige omgeving van camping Les Méditerranées Charlemagne!