De camping Les Goélands 3* , in volle heropleving, heet u welkom in het hart van een dennenbos van 10 hectare, genesteld tussen twee prachtige natuurgebieden : dat van de Prés Salés waar waterreservoirs worden afgewisseld met uitgestrekte weiden en beboste duinen, en dat van de Saint Brice met zijn prachtige zwemplan.
Dompel jezelf onder in de contrasterende kleuren van deze ansichtkaart die het blauw van de lucht, okerkleurige bodems en variaties van het zachte groen van de weiden combineert met het diepe groen van de zeedennen... een echte inspiratiebron!
De belangrijkste troef blijft de directe toegang tot het strand van het meer van Saint-Brice, gemakkelijk te voet bereikbaar via een voetpad door eiken en zeedennen... om nog maar te zwijgen van de lange fijne zandstranden van de Atlantische kust op slechts 15 km afstand .
Tot uw beschikking staat een mooi klein buitenzwembad van ongeveer 300 m² bestaande uit twee baden van verschillende dieptes voor al uw wensen: baantjes trekken of gewoon om af te koelen op warme zomerdagen. De allerkleinsten kunnen zich in alle veiligheid vermaken in de waterspeeltuin die helemaal aan hen is gewijd.
In juli/augustus biedt een dynamisch animatieteam activiteiten voor alle leeftijden en alle smaken.
De meest atletische mensen ontmoeten elkaar op de regelmatig geplande toernooien : boogschieten, petanque, volleybal of voetbal. Ook de aquafun- en fitnessactiviteiten weten hoe ze je spieren moeten wakker schudden.
's Avonds , één keer per week avondmarkt, dans-, thema- of karaoke-avonden, dinershows, bingo en andere avonden... In hartje zomer worden er 2 nachtelijke zwembadavonden per week georganiseerd.
In de zomer is de kinderclub geopend, deze biedt veel spelletjes en manuele activiteiten in een ecologisch verantwoorde geest om kinderen vanaf jonge leeftijd te sensibiliseren. Kinderen zullen genieten van sportieve activiteiten en showvoorbereidingen voor gegarandeerde vakantieherinneringen.
Ook de Teens Club waar ze nieuwe vrienden kunnen maken tijdens een van de georganiseerde avonden, een poolactiviteit of zelfs tijdens een sporttoernooi.
In geval van kleine of grote honger, biedt de brasserie "La Paillotte du G" u in juli / augustus een catering aan om mee te nemen of ter plaatse te eten, versnaperingen: In het laagseizoen wordt een cateringaanbieding voorgesteld op basis van aanwezigheid , met openingstijden weergegeven op de site. Om het cateringaanbod compleet te maken, is er in juli en augustus ook een pizzeria beschikbaar (volgens de ter plaatse vermelde tijden).
Een kruideniershoek is geopend in juli/augustus en biedt elke ochtend brood, vers gebak en basisbenodigdheden voor het oplossen van problemen.
Noteren :
Genoemde tijden zijn indicatief en onder voorbehoud. De toegang tot bepaalde watergebieden, diensten, animaties of activiteiten kan beperkt zijn of tijdelijk niet beschikbaar zijn, afhankelijk van het weer, de aanwezigheid, eventuele onderhoudswerkzaamheden en de officiële sanitaire voorwaarden die van kracht zijn tijdens uw verblijf. . Niet-contractuele foto.