{{pctDispo}}
Verfijn je zoekopdracht
Resultaten filteren
{{filterSelected.length}}{{pctDispo}}
1 personen hebben deze week geboekt
Accommodaties die passen bij je selectie
{{nbProductsDispo}} accommodatie voldoet aan je voorkeuren {{nbProductsDispo}} accommodaties voldoen aan je voorkeuren
{{p.produit_libe}}
-
{{p.surface}}m²
-
{{p.pax}} personen
-
{{carac.valeur}}
-
{{carac.valeur}} Slpk {{carac.valeur>1?'s':''}}
-
{{carac.valeur}} Bdk
- {{elem.libelle}}
Accommodatiegegevens
Samenvatting van mijn verblijf
Samenvatting van mijn verblijf
Kies een tarief
Geboekte extra's zoals skimateriaal, skipassen of catering? Die krijg je volledig terug. Geen gedoe, geen papierwerk!
Samenvatting van mijn verblijf
Deze accommodatie is niet beschikbaar op uw data. Probeer andere data of blijf zoeken naar accommodatie.
Suggestie van de beschikbare data: {{ sprintf(lng.gettext('2C9FFAFF-47BC-03DF-F8A1-33346180EBF9'), formatDateLocale(period.debut), formatDateLocale(period.fin_plus)) }}.Samenvatting van mijn verblijf
Kies een tarief
Geboekte extra's zoals skimateriaal, skipassen of catering? Die krijg je volledig terug. Geen gedoe, geen papierwerk!
Samenvatting van mijn verblijf
Deze accommodatie is niet beschikbaar op uw data. Probeer andere data of blijf zoeken naar accommodatie.
Suggestie van de beschikbare data: {{ sprintf(lng.gettext('2C9FFAFF-47BC-03DF-F8A1-33346180EBF9'), formatDateLocale(period.debut), formatDateLocale(period.fin_plus)) }}.Accommodatiegegevens
Bekijk de camping
- 700 m
- Zwembad
- Waterpark
- Wifi
- Restaurant
Beschrijving van de camping
De camping heeft directe toegang tot het strand en waterruimte bestaat uit een groot zwembad (campingzijde) waar kinderen graag het duikverbod doorbreken en waar ouders genieten van een moment van ontspanning. Wat betreft de residentie, vindt u ook een buitenzwembad, in een schaduwrijke omgeving geschikt voor ontspanning en lezen, onder de zoete krekels.
Veel animaties Het wordt vast leuk. In de namiddag en tweemaal per week worden 6/12-jarigen verwelkomd voor vermaak. Onder vrienden of familie genieten van sportieve activiteiten met petanques, pingpong en volleybaltoernooien!
's Avonds en tweemaal per week in het hoogseizoen verwelkomt het animatieteam van de camping u voor themaavonden: Chants Corse avonden en Disco avond voor iedereen.
Veel activiteiten zijn ter plaatse beschikbaar: kinderspeelplaats, pingpong, volleybal, petanque. En zelfs, kajak trip met kajak verhuur beschikbaar op de site.
In de omgeving van de camping kunt u ook genieten van de "natuursporten" met klimmen, canyoning, klimmen (via ferrata), paardrijden, doopjes in de lucht, wandelen en water, paragliden en mountainbiken.
U kunt ook watersporten vinden door te zeilen, duiken, waterfietsen, gesleepte boei, paddle, catamaran... Ten slotte zijn de motorsporten ook onderdeel van de oostkust: 4X4, Quad, Moto, Scooter of zelfs Sea Scooter.
Camping U Casone*** biedt meerdere diensten praktijken: Eten: De bar biedt ontbijtservice (op bestelling de dag ervoor) of waarom niet, aperitief.
Tot uw dienst: Restaurant/Pizzeria verwelkomt u van half juni tot half september met pizza's om ter plaatse te eten of mee te nemen! Naast een supermarkt met een hot spot met brood, gebak, essentiële producten en pers.
Een esthetische salon met massages en esthetische behandelingen verwelkomt u het hele seizoen door. En voor uw gemak is er gratis WiFi beschikbaar in de bar.
Faciliteiten
- Waterpark : Bestaat uit twee buitenzwembaden
- Zwembad : Buitenzwembaden
- Kinderspeeltuin : Met glijbaan en schommel
- Multisportterrein : Pingpong, volleybal, jeu de boules
- Animatie voor kinderen : 6/12 jaar - 's middags 2 keer per week
- Animatie voor gezinnen : 's Avonds 2 keer per week in het hoogseizoen (07/07 -25/08)
- Sportactiviteiten : Petanque-, pingpong- en volleybaltoernooien
- Wifi : Gratis aan de bar
- Winkel / supermarkt : In juli en augustus elke ochtend geopend
- Beddengoed : (slechts één toewijzing per verblijf)
- Handdoeken : Handdoeken: € 12,00 - ter plaatse te betalen
- Lakenverhuur : 12,00€ voor het eenpersoonsbed - 15,00€ voor het tweepersoonsbed - 2,00€ voor de kussens - ter plaatse te betalen
- Restaurant : Restaurant/Pizzeria - van half juni tot half september
- Ontbijtservice : Van half juni tot half september van 8.00 tot 11.00 uur
- Snackbar : Ontbijt in de ochtend tot 11.00 uur op reservering de dag ervoor - Bar de hele dag onafgebroken geopend vanaf 8.00 uur in juli en augustus - Panini aan de bar tot 17.00 uur
- Toegang strand : 700 m
- Waarborg (tegen toeslag) : 300
- Milieubelasting : “deelname aan afvalverwerking”: € 0,30 per dag en per persoon ouder dan 18 jaar
- Toeristenbelasting (te betalen) : 0,88€/persoon/nacht alleen voor personen ouder dan 18 jaar - ter plaatse te betalen
Klantbeoordelingen
Berekend uit 1 adviezen verkregen over 3 jaar
Sommige reviews zijn automatisch vertaald
De woordkeuze is mogelijk niet helemaal accuraat. We vragen je begrip hiervoor.
Sorteer op:
Bereid je reis voor
Adres:
Route de la Mer
20240 Ghisonaccia
routeAankomst met het vliegtuig: luchthaven Bastia (BIA) 72 km, Ajaccio (AJA) 121 km
Openingstijden:
Zaterdag: 10.00 - 18:00
Zondag: gesloten