Algemeen

Extra informatie

Ligging / omgeving

Prijzen

Send a friend
Verzonden door:
E-mail:
Stuur naar:
E-mail:
   Stuur ook een kopie naar mezelf
 
versturen
1480 km v.a. Brussel
Gemiddelde waardering7.3 Bekijk de 73 beoordelingenBron: Zoover
8 ha.
2 zwembaden 28/4-15/10
kinderbad 28/4-15/10
animatie in het hoogseizoen
strand ±400m
fietsverhuur
tafeltennis
speeltuintje
voetbalveld
geluidsdichte disco
bar
restaurant 28/4-30/9
afhaalgerechten
T.V. ruimte
supermarkt
wasmachines
Wi-Fi
fitness ruimte
duikschool

Camping L'Ametlla Village Platja, L'Ametlla de Mar

Camping L'Ametlla Village Platja is direct gelegen aan twee baaien met een leuk kiezelstrand, gescheiden door een uitspringende rotsformatie in zee. Van de camping loopt u er zo naar toe.

Waarom camping L'Ametlla Village Platja?
  • Ideale ligging om te duiken of te snorkelen, of om gewoon lekker te zonnen.
  • De camping zelf biedt prima faciliteiten op een iets glooiend terrein. Keurige sanitaire voorzieningen, mooie zwembaden met kinderbad, prima restaurant en een gezellige bar bepalen de leuke familiaire sfeer op deze goed onderhouden camping.
  • Vanaf het terras bij het zwembad heeft u een mooi uitzicht op zee. Probeer daar eens een glaasje Crema Catalana, en uw romantische avond aan de Costa Dorada is compleet.


Omgeving van camping L'Ametlla Village Platja, L'Ametlla de Mar

Het kleine vissersplaatsje L'Amettla de Mar ligt vlak bij een van de mooiste natuurgebieden langs de Spaanse kust: de Ebro delta, de grootste rivier van Noord Spanje. De delta strekt zich kilometers ver de Middellandse Zee in en is een waar eldorado voor natuurliefhebbers.

Enkele tips voor uw vakantie op camping L'Ametlla Village Platja in L'Ametlla de Mar:
  • Gaat u bij L'Ametlla de Mar het binnenland in, dan vindt u in de Serra del Boix een bijzonder mooi gebied om te wandelen of mountainbiken.
  • Zuidelijker liggen de mooie stad Tortosa met veel bezienswaardigheden en het witte dorp Peniscola met zijn trotse kasteel.
  • Liefhebbers van vertier vinden het themapark Port Aventura vlakbij (20 minuten rijden).
  • Natuurlijk zijn de stranden en het uitgaanscentrum van Salou een trekpleister voor de jongeren - een tegenpool van de knusse strandjes en terrasjes van L'Amettla de Mar.