Camping Feddet Camping, Fakse Ladeplads
Camping Feddet Camping is één van de grootste campings van Denemarken, vlak bij Fakse Ladeplads.
Waarom camping Feddet Camping?- Het mooie zandstrand ligt op ongeveer 100 meter van de camping.
- Gedurende het hoogseizoen is er een uitgebreid activiteitenprogramma, dat zich grotendeels op het strand afspeelt.
- De camping heeft een goede bistro en alle moderne voorzieningen voor een geslaagde vakantie.
Omgeving van camping Feddet Camping, Fakse Ladeplads
Een aantrekkelijke omgeving, dit beschermde natuurgebied op een schiereiland vlak bij de bekende vakantieplaats Fakse Ladeplads.
Enkele tips voor uw vakantie op camping Feddet Camping in Fakse Ladeplads:- Bekijk de grote klippen van Møn en Stevns of de gigantische kalkgroeve van Fakse.
- U vindt hier kleine stadjes met winkels, oude huizen, smalle straatjes en gezellige restaurantjes. Zelfs de hoofdstad Kopenhagen is niet ver weg, met zijn leuke terrasjes aan de oude haven, het stadspark Tivoli en natuurlijk het kleine beeldje van de zeemeermin. Imposant is de brug/tunnelcombinatie, die sinds 2000 Denemarken met Zweden verbindt.
- Niet ver is BonBon-Land, een groot pretpark voor jong en oud.
- Zeeland herbergt vele oude kastelen en een aantal statige landhuizen met prachtige bloementuinen. Vooral de kastelen van Naestved en Gavnø hebben mooie tulpentuinen.
- Per auto of met de fiets kunt u hier leuke toertochten maken. Geniet van de leuke kleine dorpjes en de oude vakwerkhuizen met hun strodaken, en de mooie kerkjes en dorpsvijvers.
Geplande faciliteiten
Nieuw zwembad gepland voor 22/08/2010.
| Aan zee | 100 m |
| Aan meer | Nee |
| Aan rivier/beek | Nee |
| Strand | Ja, Zand |
| Boomrijke omgeving | Nee |
| Aan spoorbaan | Nee |
| Aan verkeersweg | Nee |
| Geaccidenteerd | Nee |
| Terrasvormig | Nee |
Tip
Aantrekkelijk, groot terrein bij een frai strand aan de Oostzeekust van Denemarken. Kopenhagen ligt op hetzelfde eiland, en u kunt zelfs over de grote brug naar Zweden.